Kedimin Burnunun Üstündeki Ne

Sutunannesi

Resimde gördüğünüz gibi burnunun üstünde bir şey var nokta halinde dün yoktu bu sabah farkettim ciddi bir şey midir bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi endişeleniyorum

5 CEVAP

efruzg

:D :D bizimkine de olmuştu endişelenmeyin eliniz ile bi bakın birşey değmiş olabilir o kısma . Ovalamıştım geçmişti bende

Benim1kedimvar

Sanirim kedinizle ilk gunleriniz. Merak etmeyin toz vs olabilir. Elinizle temizleyin

Sutunannesi

3,4 aydır beraberiz aslında, elimle ovaladım fakat sanırım orada bir yara var, etrafındaki tüyler dökülmüş çünkü belki bir yere çarpmıştır

efruzg

Olabilir :) ciddi birşeye benzemiyor

SelinTuksal

bencede