Mystic Kedi Maması

canann00

daha once mystic almadim kullanan var mi proplan kullaniyordum da fiyati cok artti

8 CEVAP

CapKek

1 hafta içinde Proplan'a %40 zam gelecekmiş.
Mystic kullanmadım ama genel şikayet ishal. eğer geçişi bira uzun tutarsan sorun yaşamayabilirsin.

AlyaSAKIZ

Mystic'i yaklaşık bir yıldır kullanıyorum kedim ödül maması da yaş mama da yemiyor birtek kuru mama yiyor diğer kuru mamaların hiçbirini beğenmedi ama Mystic'ten çok memnunuz tabi biraz pahalı

Warriorsans

Mystic kısır mamasını kısır kedimde kullandım memnunduk sadece bir tık tüy dökülmesini artırıyor gibime gelmişti ama sadece 1,5 kg kullandığımız için net bir şey diyemem. Mystic yetişkin mamasını ve gurme mamasını sokak hayvanlarında 3 4 aydır kullanıyorum gayet memnunuz bir sorun yaşamadık. Mystic yavru kedi mamasını da yavru kedimde kullanmaya başladım 1,5 kg aldım yine henüz bir sorunla karşılaşmadım iyi geliyor gibi ve severek tüketiyor. Geçiş sürecini çok uzun tutmamama rağmen ishal gibi bir sorunumuz olmadı. Kısaca genel olarak tavsiye edeceğim bir marka yalnız dikkat etmeniz gereken bir durum var ki bu markanın sahte mamaları çıktı. Eğer alacaksanız orijinal olduğuna emin olduğunuz bir yerden almanız yada instagram sitelerinden sorup teyit edebilirsiniz.

Z1n3d

Ben yavru mamasını kullandım 2 haftadırda kısır mamasına geçtim memnunum bir sorun çıkmadı tekir kedimde.

istar

Kısır mamasini kullandik, yaklaşık 3 hafta. Ihsal ile ilgili problem yoktu ama alerji yaptı. Kedim tüysüz olunca bildiginiz benek benek oldu ve kaşınıyordu. Şu an Prochoice kullaniyoruz ama onun da fiyati uctu ☹

Lils

8 ay yavru mamasını kullandım memnundum. Elimdeki brit care ce projature bitince yeniden mystic almayı düşünüyorum.

zeynepbeyza

Yavru ve yetiskin gurme mamasıni kullandım. Herhangi bir problem yaşamadık ama yavru mamasıni kedim sevmemişti. Gurme mamayı sevdi ama hastalığından dolayi başka mamaya geçtik. Uzun süreli kullanımda ne olur bilemiyorum.

Ltwa

3 4 aylık kedimde kusma yaptı