Kedim Delirmiş Gibi Davranıyor

Simgealk

Merhaba, bugün öğlenden beri kedim resmen delirmiş gibi davranıyor. O camdan ötekine atlayıp duruyor dışarı çıkmak için. Pencereler tepeden açık, rüzgar da çok olduğundan içeri giren rüzgarı koklayıp koklayıp deli deli bağırıyor. Sinir etti beni hiç uyumadı resmen öğlenden beri hala daha bağırıyor fikir verebilecek olan var mı? Sebebi nedir? İyi akşamlar.

1 CEVAP

Hediye159

Kediniz dısı ıse 6 aylık falan ise kızgınlık donemine girmis olablr onun dısında hıc bı fıkrım yok bide dısarı cıkmak istiyoda olablr