Biokat’s Fresh Kedi Kumu Ve Diğer Kumlar

fcylan

Merhaba arkadaşlar, normalde pelet kullanıyoruz ama bir haftalık şehir dışına çıktım. Burada geçici süre araştırıp biokat’s aldım. Daha önce sanicat kullanıyordum ama çok tozutuyordu. Şimdi bunu kullandık ama tam bir hayal kırıklığı. Çok fazla tozutuyor, topaklanması çok iyi değil.
Şimdilik bunu bir hafta kullanacağız, Üstü açık tuvalette.
Sizden isteğim bir daha tatilde kullanabileceğimiz, tozutması az ve ortalama fiyat bir kum öneriniz varsa bunu belirtmeniz bu sayede faydalanabiliriz. Özellikle tozutma çok önemli..

3 CEVAP

bellaarthi

biz proline kullanıyoruz ve memnunuz gayet iyi emiyor topaklanması da güzel tozutmaya gelirsek tozutuyor ama çok değil fiyatıda iyi 5lt si 25 tl alın bence

Lils

Lindocat

fcylan

Çok teşekkür ederim, peletten sonra bu kum çok zor geldi.