Kedi Kulak İltihabı Mantar?

gurbuzzz

Merhaba, Perşembe günü sabah kedimin sağ kulağında aşırı akıntı farkettim zaten 2-3 gündür çok keyifsiz yatıyordu veterinere götürdüm. crystalinli pamuk ile temizleyip siprogot antibiyotik damla damlatıyoruz günde 3 kez.Sağ kulağında kızarıklık var ve elletmek istemiyor canı acıyor. Sol kulağında sadece akıntı var fotoğraflarını bırakıyorum. Şuan
İştahı düzeldi eskisi gibi
Hala fazla uyuyor ama keyfi daha iyi
Kaşıdığını görmedim.
Mantar olabilir mi?

2 CEVAP

Jabbar

Benim kedime noe cort damla vermişti iyi gelmişti üzerinde kulak damlası yazıyordu kızarıktı kızarıklıgını geçirmişti

Jabbar

Benim kedime noe cort damla vermişti iyi gelmişti üzerinde kulak damlası yazıyordu kızarıktı kızarıklıgını geçirmişti