Kedi Operasyon Sonrası

Talha2734

Merhabalar,
İyi akşamlar bir sorum olucaktı forumda yeniyim bizim 10 aylık tekir kedimiz camdan 1. Kattan düşme sonucu arka ayağı femur kemiğinde kırık oluştu ve bi 13.12.2021 de ameliyat ettirdik fakat kedimizin ameliyat olan ayağı tamamen hissiz ameliyat yaptırdığımız yere götürdüğümüz zaman hareketsiz kalmış deniyor fakat kedimin patsinin altları kurumuş cansız gibi bilgi verebilicek birisi varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim 😊

1 CEVAP

teddybal

Ayağına yapılan uyarılara hiçbir tepki vermiyor mu? Operasyon öncesi sadece femur kırığı mı var dendi yoksa sinir kesisi de olmuş mu? Ameliyat sonrası atelleme mi yapıldı, atellenen ekstremitede hareketsizliğe bağlı kas dokuda zayıflama normal ama duyu hissizliği normal değil sinir hasarı yoksa, düzenli veteriner takibinde olmasında fayda var duyu kaybı, hareket, kas gücü değerlendirmesi açısından da. İsterseniz başka bir kliniğe daha danışın daha çok fikir almış olursunuz. Çok geçmiş olsun, umarım eskisi gibi koşar oynar.