Kedilerin En Sevdiği Malt Markası

Jabbar

Severek ödül tadında yenilen malt arıyorum

15 CEVAP

CapKek

petquard kullanıyoruz şuan kedim çok seviyor, sorun yaşamadık.

miloshy

vetsplus bayılıyor deliriyor desem yeridir

bellaarthi

biz gimcatten baya memnunuz

Jabbar

Gimcat çok güzel severek yiyordu ama sıkıldı bizimki ara verince yiyor anca

Midnightoil

Gimcat bayıla bayıla yiyor bizimkisi, 1 kere kampanyalı diye trixie taurin ve çimli aldım yüzüne bakmadı elimde kaldı sokak kedilerine veriyorum. Pahalı ama en iyisi Gimcat.

Gizem8822

Kesinlikle gimcat elimde gördüğü an koşarak geliyor :)

Trixie bayılıyor, biopetactive maltı birkaç kez yedi sonrasında bir kere bile yüzüne bakmadı. Vetplusun maltı hediye gelmişti, onu da beğendi fakat çok akışkan olmasından rahatsız oluyor. Şu anda kullandığım zoovitali çok begenerek yiyor. Zoovital önerebilirim.

bloodyluxury

Merhaba,

Oğlumuzu 4 ay önce sahiplendik. o zaman Beaphar marka malt almıştım, henüz bitmedi. Bizimki seviyor tadını ancak sonradan araştırdığımda çok sağlıklı olmadığını okudum. Mümkün olduğunca malt ekstresi yüksek olan, katkı ve şeker olmayan markaları terchi etmenizi öneririm. Arkadaşların da belirttiği gibi Gimcat'in güzel ürünleri var.

Gimlihanim

Gimcat genelde seviliyor. Biz de kullanıyoruz memnunuz.

Aykiz2020

Merhaba benim kedilerim gimcat seviyorlar

Palyaco

Dr natures ve gimcat bayılıyor bizim oğlan diğer malları yemiyor

Burakolyyy

Ben vetsplus aldım hem uygundu hem de yorumları iyiydi

Burakolyyy

Ben vetsplus aldım hem uygundu hem de yorumları iyiydi

leolenslimon

Trixie kedi çimli ve taurinli bayılıyor

Lokumcukk

Benim kedim gimcate deli oluyor hemde her çeşidine kesinlikle öneririm