Kedim Çok Isırıyor

pelnztrk

Merhabalar, kedim doğru dürüst kendini hiç sevdirmiyo hep bir ısıtma cabası var durup dururken de üstümüze atlayıp ısırmaya çalışıyor 😀 ben anlam veremedim hala

7 CEVAP

hazal11

kac yasinda veya kac aylik? yavruysa gayet normal isirmasi disleri kasindigi icin ama sizin yavruluktan alistirmamaniz lazim sizi isirdigi zaman direkt olarak kizin hayir diye bagirin ve yanindan kalkin 15-20 dk hic ilgilenmeyin yaniniza gelse bile o yokmus gibi davranin ve elinizle oynatmayin elinizi av olarak gormeye baslar bi sure sonra ne uaparsaniz yapin isirir el yerine oyuncaklarla oynatmayi tercih etmeniz daha iyi olur ve istikrarli olmaniz lazim alnina hafifce vurabilirsiniz uyarmak amacli ama canini yakmayacak ve sert olmayacak sekilde kizdiginizi net bir sekilde anlamasi lazim

Veranifer

Ya birçok kişi yavruysa fln diyorda kediye göre değişiyor o bence. Bizim 5 yaşındaki tosun parmaklarımı kart kürt parçalamaya bayılıyor. Ama beni sevdiğini de biliyorum. Mırlayarak yapıyor eşek.
Ama sizi çok rahatsız ediyorsa sevmeden önce elinize biraz kolonya sürün. Hem kokudan hem tadından hoşlanmadıkları için ısırmaz.

pelnztrk

Yani çok yavru değil 7 aylık felan

ısırdığı zaman ilgiyi kesin ve hayır diye bağırın bu şekilde istemediğnizi anlar

oyuncak verebilirsiniz ısırması için

pelnztrk

Bir çok şeyi var çok kızıyorum hayır diye sevmeyi kesiyoruz ama anlamıyor