Göz Hali

Arkadaşlar yavru kedimin 2 gözünden biri büyük biri küçük siyah olan renk veren yeri niye böyledir acaba ilk defa karşılaşıyorum böyle bir olayla eskiden böyle birşey yoktu annesi filan saldırmış da ola bilir ben yokken evde neyden acaba ?

8 CEVAP

SelinTuksal

bir veterinere gidin, önemli bir durum söz konusu olabilir.

Bende Antalya'da yaşıyorum hangi semtte oturuyorsunuz veteriner önerebilirim:) zaten geçti demekle olmuyor işte . İzi gider ama acı kalır bu acının yani yaranın geçmesi için derhal veteriner e gitmelisiniz belkide ilerlerse size bulaşacak veya diğer kedinize lütfen tedbir alın

malesef yakınımda veteriner yok gidemem yani ve kedi gözünü kısıyor o küçük göz bebeği olan

Ozzge

O gözünde görme bozukluğu olabilir belki de ilaçla geçecek kadar basit birşey fakat kendi haline bırakırsanız belki de görme kaybı oluşacak.Veterinere görünmeli.
Ben gündüz vetime de soracağım net teşhis olmasa bile en azından ihtimalleri söyler .

Ozzge

Antalya gibi bir yerde 1 2 saatlik mesafede de mi veteriner yok ? İlginç

varda işde ama arabayla gitmek lazım duzeldi zaten

Eyvallah sağolun artık sadece gözünü az kısıyor o kadar

Kepez Deepo alışveriş merkezinin o tarafında oturuyorum