Kediler Kırmızı Et Yiyebilir Mi

stellabennett

kedime kırmızı et versem zararı olur mu (tabii ki pişirip vereceğim yağsız tuzsuz ve baharatsız) verilebiliyorsa hangi hayvanın eti olduğu fark ediyor mu

4 CEVAP

Ozzey

merhaba verebilirsiniz tabi.
ama ne olduguna bagli olarsk bazilarini yemiyorlar bir de duduklude pisirmenizi tavsiye ederim. et daha rahat parcalar ayriliyor rahat yiyorlar.

Veranifer

Genelde yiyorlar ne eti olduğu önemli değil.
Bizimki az önce yabandomuzlu mamayı gömdü ben hala şaşkınım ldhdkdj

iegny

verebilirsiniz bence 0 tahıllı yaş mamalarda biftek, geyik vs olabiliyor sonuçta.

AlpMordecai

Az verin önce alerjisi falan olmasın, benim kedinin geyik etine alerjisi varmış bir paket bozitayı yemedi, sokaktaki canlara veriyorum artık