Kedimin Sürekli Kusması

Asdggh

Kedim nerdeyse her gün kusuyor Veterinere götürdüm Hızlı yediği için mama kusuyor sindiremiyor dedi Sizce napmam lazım

9 CEVAP

Oqrenerde06

Hangi mamayi veriyorsunuz sindirime destek mama almalısınız.

Oqrenerde06

Genelde mama mi kusuyor yoksa sıvı veyahut tüy mu

Oqrenerde06

Pro Plan Delicate Hindili Kedi Maması bu mama mide sorunlarına iyi geliyor tavsiye ederim . Ya da somonlu olabilir

Oqrenerde06

Mamaniz tavukluysa oda yapabiliyor .

hazal11

benim kedim de ayni sekilde neredeyse her gun kusuyordu ben de veterinere sordum gunde uc kereden fazla kusmuyorsa ve halsizlik yorgunluk vs normal hareketleri disinda durgunluk falan yoksa bir sikinti yoktur dedi bir de benim kedim cok fazla yiyor gun icinde dogal
olarak mama kusuyor sizinki de oyleyse mama kusuyordur buyuk ihtimal gunde uc kereden fazla kusmadigi surece sikinti yok

hazal11

benim kedim de ayni sekilde neredeyse her gun kusuyordu ben de veterinere sordum gunde uc kereden fazla kusmuyorsa ve halsizlik yorgunluk vs normal hareketleri disinda durgunluk falan yoksa bir sikinti yoktur dedi bir de benim kedim cok fazla yiyor gun icinde dogal
olarak mama kusuyor sizinki de oyleyse mama kusuyordur buyuk ihtimal gunde uc kereden fazla kusmadigi surece sikinti yok

Asdggh

Advance kullanıyorum Sindirimin kolaylaşması için hangi mamayı önerirsiniz

Asdggh

Mama kusuyor genelde

Asdggh

Teşekkür ederim dikkat edicem bunlara