Kedim Bazen Çok Hızlı Ve Çok Sesli Nefes Alıyor. Lütfen Yardım Edin.

dnyilmaz

1 hafta içinde 2 kere çok hızlı ve sesli nefes aldı. Yaklaşık 30 saniye kadar sürdü. Biz insanlar hızlıca burnumuzdan nefes alıp veririz ya öyle bir nefes alma. Veterinere götürücem zaten ama yine de sormak istedim. Lütfen yardım edin :(

4 CEVAP

Siyamask

Uyurken mi yapıyor? Burnunda ve gözlerinde akıntı var mı? Halsizlik iştah kaybı var mı?

Veranifer

Ya bizimkide öyle yapıyor ama zorla alıkoyduğumuzda dkjddj
Panik atak geçirir gibi. Korktuğundan yapıyor olabilir. Ama gidebilirseniz bir vete danışın.

dnyilmaz

Hayır uyanıkken yapıyor bi anda yere doğru bakıp öyle nefes alıyo. Akıntı, halsizlik ve iştah kaybı da yok.

dnyilmaz

Kedim yüksek sesten çok korkuyo dün müzik sesi duydu acaba strese mi girdi dedim ama bilemiyorum :(