Sokak Kedilerne Nasil Yardim Edebilirim

Minnos0202

Merhaba arkadaşlad disarida kar yağiyor disarida kalan kediciklere su ve bi cok yerlere kuru mamalar braktim fakat usumemeleri icin onlara nasil yardik edebilirim kulanmadigim elbiselerimi disarida islanmayacak bolgelere yayip braktim viraz once baktim braktigim yerlere isinmak icin toplanmislar

3 CEVAP

Zeytinbey

adore mobilya sadece kargo ücreti karsılığında kedi evi gönderiyor her persembe stoklar yenileniyormus sanırım. basvurup kedi eviniz geldiğinde saldırgan köpüşlerin ulasamayacağı bir yere koyabilirsiniz. kartondan da yuva yapabilirsiniz etrafını su gecirmeyecek bir sekilde kaplayıp. sabah aksam da mama verirseniz cok güzel olur bu güzel davranısınız için tesekkür ederim. onlar bize emanet

Siyamask

Kartonu delip çevresini streçleyip kulübeye çevirebilirsiniz:)

teddybal

Sokak hayvanları için kedi evi yapımı; https://youtu.be/J144zsrmbBw