Her Seyi Dagıtıyor

gozdecoskn

Merhaba,

Bir kısmınız biliyordur. 2 ay önce bir cavalier sahiplendim. böylelikle iki oldular. sahiplendiğim erkek ve uysal bir bebekti. 2 ekimde 1 yasında olacak ve 1 haftadır cılgınlar gibi davranıyor. herseyi dagıtıyor. çiş bezini yatagını parca parca yapıyor. oyun topunu bile minik minik parcalar yapmıs ve muhtemelen yemiş. kızgınlık döneminde olabilir mi?

ilk defa erkek köpek bakıyorum. hera da kızgınlık döneminde ayrı evlerde tutuyoruz oda agrasif ama böyle şeyler yapmıyor :/

2 CEVAP

gozdecoskn

normalde eve gittiğimde hiç birşeyi dagıtmaz hersey yerinde olurdu. şimdi halılar saga oyuncakları sola atıyor yatagının yeri sürekli degişiyor. hiç dokunmadıgı bezini parcalara ayırıyor. ve halıları yiyor

gozdecoskn

YOK MU BİR FİKRİ OLAN?