Kedim Hapşırıyor

Yesilyesil9

Anket

Götür
(5 oy)
Götürme
(5 oy)
Toplam (10 oy)

Kış geldi çok miyavladığı için ara ara balkona çıkarıyoruz acaba üşütmüş olabilir mi 3-4 defa hapşırdı bugün. Başka bir belirti yok ama sizce veterinere götürmeli miyim?

3 CEVAP

Siyamask

Burun akıntısı başta olmak üzere genel durumunu gözlemleyin. Geçici olabilir. :)

bloodyluxury

Merhaba,

Sıcaklık değişiminden etkilenmiş olabilir, havalar da iyice soğudu. Hal ve hareketlerini gözlemleyin. Burun akıntısı var mı, gözlerinde kızarıklık ya da sulanma, öksürük ya da nefes almasında bir değişiklik olursa götürebilirsiniz bence.

Zeytinbey

gözlemleyin biraz. halsizlik , iştahta azalma , göz burun akıntısı , hapşırmada artış, seste karışma , öksürük , hırıltılı solunum bu belirtilerden herhangi biri olursa götürün veterinere ve sıcak tutmaya çalışın