Erkek Kedi Kısırlaştırma

Besteyzc

Erkek kediler kısırlaştıktan sonra daha mı sakın oluyorlar davranışları ne yönde değişiyor?

4 CEVAP

dilanbulent

Çoğu kedi sakinleşiyor fakat her kedi için geçerli değil bu. Benim kedim çok yaramaz bir kedi, kısırlaştırınca da aynı şekilde devam etti. Çok oyuncu yani.

Nursemakpln

Benim kedimde çok sakinleşti diyemem, günün her saati her an kalkıp tüm ev halkını da kaldırıp oyunlar oynayabilir evin içinde deli gibi koşabilir, koltuk ve perdeleri yırtabilir.Kısırlaştırmak sadece kilosunu etkiledi, bunca oyuna ve harekete rağmen obeziz

bizde de çok bir sakinleme olmadı hatta hiç bir değişiklik olmadı sadece kızgınlık sebebiyle olan o agresif tavırları geçti o kadar ve birazda kilo aldı ama kediden kediye değişir tabi

bloodyluxury

Merhaba,

Oğlumuzu yaklaşık bir ay önce kısırlaştırdık. Oldukça hareketli, oyuncu bir kedi. Biraz daha sakinlediğini söyleyebilirim. Yine oyunlarımıza devam ediyoruz ama elbette hormonlardan kaynaklı hareketliliğinde azalma oldu.