Siz Nasıl Yapıyorsunuz ?

msfkaya

Kedinizin mama kabında maması hep dolu mu oluyor yoksa öğün öğün mü dolduruyorsunuz

20 CEVAP

D-O

Benim kedim erkek kisir yetiskin. Kilosu normal ve asiri yeme davranışı da olmadigi icin yavrulugundan beri serbest besliyorum, mama kabinda hep mamasi dolu oluyor. Sorun yasamadim.

Eger kediniz cok yemeye meyilli ise öğün olarak ve olculu vermek iyi olur :)

duman_cat_world

hep dolu olunca mamanın tazeliği gidiyor
ben kedim istedikçe tabağa koyuyorum belli bir ölçümüz yok istediği kadar yiyebilir
erkek ve kısır veterinerimiz ideal kilosundan biraz daha zayıf dedi
yani bir sorun olmadığını belirtti

Bizimkinin hep dolu oluyor bir ara çok yeme sorunu oldu öğün öğün verdik eğer bir problem yoksa hep dolu olur bizimki

gabomb

dolu oluyor fakat az koyuyorum her bittiginde. kilo problemimiz yok.

Jabbar

Kısırlaşana kadar hep önünde kalsın demişti veteriner