Parazit Görüyor Musunuz

Simsimsim

kedim uzun süredir ishal, doktor parazitten olabilir dedi. Çarşamba günü asi olmaya gideceğiz. sizce parazit var mi kakada

9 CEVAP

edmrcglu

o küçük beyaz şeyler parazit gibi görünüyor dışkı testi yaptırın kaç gün iç parazit tedavisi uygulanması gerektiğini söyler size hekim bir avuç dolusu çiğ et mideyi bozmuştur tabi.

gece18

Çiğ etobur çeşitleri parazit yapar. Bu arada nereye dışkılıyor kediniz? Mermer üstüne yapmış sanırım. Ve uzun süredir ishal olması normal değil.

Toscana

İç dış parazit ense damlalaları var brodline ve bayerin var ben evde kendim enseden yapıyorum gidemessem stres oluyor benimkiler gerekmedikçe götürmüyorum hasta oluyolar stresten geçmşş olsun

edmrcglu

ben var gibi gördüm 2 ayı geçirmeyin iç parazitte

Simsimsim

mermer üstüne yapmış. Çarşamba götüreceğim veterinere çünkü en yakın veterinerle aramda 48km var 🥺. bir de kar yağdı bütün yollar kapandı. aşırı endişelendigim için buraya yazmak istedim. teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.

bernac

Parazit İğne yaptırdıktan sonra veterınerden hap isteyin unutmayın böyle durumlara karsı 1 ay sonra koşullarınız nolur nolmaz hapla takviye olur yolunuz uzunsa

bellaarthi

bizimde geçmek bilmeyen ishal sorunumuz vardı parazit kaynaklı çıktı bir de dışarda kala kala üşütmüş sahiplenince hemen vet.e götürdük düzeldi çok şükür probiyotik verir extra yanında

Simsimsim

teşekkür ederim, tam 2 ay 3 gün oluyor hepsini yaptırdım iç dış parazit. et tetikledi galiba.

edmrcglu

evet ama en erken şekilde götürün uzun süreli bu kadar sıvı ishal kediyi güçten düşürür bağırsakları ve midesi büzüşür artık.