Kedi Aknesi Olabilir Mi

reinefee17

Kedimin çenesini altında leke vardı ama yaş mama yerken olabileceğini söyledi çoğu kişi ama şimdi hem kahverengilik hem siyah noktalar var

15 CEVAP

oykuyildiz

Top kekik diyorum sadece . Kaynayan suya 1 tatlı kaşığı top kekik atın demlensin soğuyunca günde 3 kez pansuman yapın her gün farlı görürsünüz

simbakedi

evet kedi aknesi sanirim ama ileri boyutta degil, duzenli dr animal ile silerseniz hemen gececegini dusunuyorum, biraz bastirarak silin. bir de yas mama yedikten sonra agzini silin kedinizin :D ben oyle yapmistim duzenli silmeyle de gecti hemen. cenelerine yas mama bulastigi icin de oluyormus cunku

simbakedi

veterinerlik bir durum yok o da dr animal ya da crystalin onerecek. crystalin daha pahali ve eczanelerde bulunuyor ama dr animal daha uygun fiyatli ve ayni icerik. farmasonun sitesinde 100ml lik olani oneririm. digerleri cok buyuk bu 100ml bayadir bizde var ve bereketli yani yeter size de. gri paketli olan. t rendyoldan almayin deniyor ben oradan bir veterinerden almistim sorun cikmadi ama siz riske girmeyin.

Kedi aknesi evet. Benim kedimde happy cat yerken olmuştu. Mama tanelerinde nasıl anlatsam parçacıklar vardı happy cat in. Bu da çenesini pislettiği için oluştuğunu fark ettim. Dr. Animal kullandım ve mamasını değiştirdim geçti.

edmrcglu

benimkinde de oluşmuştu batikonla sildim sabah akşam 4 günde geçti

reinefee17

@simbakedi çok teşekkür ederim

Palyaco

Dr animal healt pamuk yardımıyla silin 1 haftaya gecer

reinefee17

Veterinere gitmeme gerek var mı? Şuan tatil olduğundan soramadım ben de kedi aknesi olduğunu düşünüyorum bugün fark ettim zaten.

reinefee17

Bahsettiğiniz markaya baktım ama bir sürü çeşit var hangisi acaba

reinefee17

Bahsetmiş olduğunuz farmason bir site mi? İnternette aradım ama şuan bulamadım. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Günlük olarak mı çenesinin altını silmeliyim kedim sabahları mama yiyor sadece bir öğün tüketiyor

reinefee17

************ da buldum yara ve cilt bakım solüsyonu 50 TL yardımcı olduğunuz için teşekkürle r

Zeytinbey

evet akne, dr. animal ,baticon ile silebilirsiniz

reinefee17

Veterinerime mesaj attım kedi aknesi olabileceğini kliniğe gelmem gerektiğini söyledi muayene ettiler sizin bahsettiğiniz solüsyonu verdiler 200 TL gitti

simbakedi

bi bosluk birakarak koycam linki bi de bosluksuz, bosluksuz olan sansurlenirse alttakinin bosluklarini silip yapistirirsiniz google’a :)
https://farmaso.com/dr-animal/
https://f armaso.com/dr-animal/

Jabbar

Veteriner traş etmek gerekli demişti çenesini bizim çocukta olduğunda