Kedi Kısırlaştırma Fiyatları

Esims

Selamlar, benim kuzu yakında kısırlaştırılacak ve hala araştırma sürecindeyim. Ankara da henüz çok güvendiğim bir veteriner bulamadım. Malumunuz fiyatlar da aşırı yüksek. Siz be karara kısırlaştırdınız, önerebileceğiniz yer var mı? (Fiyatlar gerçekten çok yüksek)

5 CEVAP

simbakedi

ben istanbuldayim, 650ye bulabildim en uygun ve eylul sonu mu basi mi ne kisirlastirdik, erkek kedi. bu buldugum yer disinda her yer 1000 tl ve ustu dedi erkek kediye. ben kan tahlili+gaz anestezi+dikissiz ameliyati 650yr yaptirdim. ankarada su an erkek min 800-900dur diye dusunuyorum, disi icin maalesef daha coktur. ben ankarada olsam dorukgiller veteriner klinigine yaptirirdim kesinlikle, biliyorsunuzdur belki youtube kanallari var ve gercekten guven veriyorlar. belki fiyat olarak uygundur bi oraya danisin isterseniz

Gizem8822

İstanbul da nerede yaptırdınız acaba?

Zeke

İstanbul Anadolu yakasında VetArt kliniğinde dişi kedimizi tam 1 hafta önce 2000₺'ye kısırlaştırdık biz.
Dikişsiz, gaz anestezi ve tüm tahliller dahil.
İstanbul için çook tavsiye ediyorum, kızım 24 saatini doldurmadan eski haline geldi hemen oyun oynamak bile istedi❤

bursa akademi hayvan hastanesinde 750 tl ye kısırlaştırdım oğlum kan tahlili ve gaz anestezi oldukça da memnun kaldım her türlü soruma cevap verdiler endişelerimi giderdiler fakat aralık ayında yaptırdım 21 Aralık'ta yeni yıldan sonra illaki fiyat artışı olmuştur

edmrcglu

ben Konya'da biri mart erkek diğeri haziran dişi iki kedi kısırlaştırdım toplam 800'e ama yılbaşından sonra zam gelmiştir