Sahipleri Tarafından Fip Olduğu İçin Terledilen Leo’ya Destek

nisacar

Arkadaşlar merhaba, fipli olduğu için henüz 3 aylıkken sokağa terkedilen Leo’muz evimize sığındı. Hasta olduğunu bilmiyorduk ancak karın şişliği ciddi boyuttaydı. Hekime götürdüğümüzde maalesef fip olduğunu öğrendik. Lütfen onun ölmesine izin vermeyin. Sosyal medya hesaplarınızda paylaşım/yorum/beğeni desteği verirseniz çok mutlu oluruz. İnstagram ve tiktokta @fiplileoo (2 o ile) yazarsanız bulabilirsiniz. Lütfen desteklerinizi esirgemeyin, daha çok küçük acı çekmesin. Tedavinin 11. Günündeyiz. 84 güne tamamlamamız gerekiyor.
Teşekkürler.

2 CEVAP

Ozzey

Guncel

Busraskanli

Güncel