-Evde Yaş Mama Tarifi-

sconnie

merhabalar bugün kedime ilk defa denediğim bir tarifle yaş mama yaptım bayıldı daha önce nd'nin elmalı domuzlu mamasından denemiştik çok sevmişti bir de balkabaklı elmalı domuzlu versiyonu varmış onu evde kırmızı etle yaptım size de fikir olur diye paylaşmak istedim

malzemeler
-elma
-balkabağı
-kırmızı et

önce eti haşladım sonra etin suyuyla balkabağı ve elmayı haşladım eti robota vurup yiyebileceği şekile getirdim ve kenara koydum balkabağı ve elmayı da robota vurup püre haline getirdim en son püre ile eti karıştırdım şap şup indirdi mideye deneyebilirsiniz

2 CEVAP

bloodyluxury

Paylaşımınız için teşekkürler, sağlıklı ve doyurucu görünüyor. İlk fırsatta deneyeceğiz.

sconnie

sizin yaptığınız farklı tarifler varsa yazabilirsiniz