Patiyi Suya Batırmak

Willy-Wonka

Kedim suyunu içtikten sonra patisini hafif suya batırıp patisini yalıyor 5-6 kez. Nedeni nedir? :D

1 CEVAP

Benim Badem’im de çok yapıyor bunu. İki sebebi vardır, biri suyu çok sevmesi olabilir. Ve eğer içtiği bardakta ya da kapta su kafasını uzatıp içmeye çalıştığında rahat edemeyeceği bir yükseklikteyse, patisini daldırıp oradan içer. Diğeriyse, tamamen temizlik. diliyle iyice parmak aralarına kadar yalıyorsa suya bandırdıktan sonra, patisini temizliyordur. :) Hatta dışarı doğru çırptırıyor bizimki bazen, her yer damla damla su oluyor…