Mama Önerisi

cooheaven

10 aylık kedim için Hill's Science Plan kullanıyordum ama fiyatı çok fazla arttığı ve biriktirdiğim harçlıklarımla aldığım için artık bütçem yetmiyor kedim de çok fazla yiyor. İçeriği iyi ve uygun bütçeli mama önerebilir misiniz?

3 CEVAP

CapKek

K o l a y mama da Happy Cat ürünleri var. yorumlar güzel bu mama ile ilgili istersenız size uygun olan mamanın içeriğini inceleyin.
bizde hills kittendan Sanabelle ye gectık, içerigi güzel ama bittiginde Hills'e geri dönücez. bence indirimleri kovalayın Hill's ten vazgecmeyin. daha düşük fiyata içerigi düzgün mama neredeyse yok denecek durumda. Hill's severek yiyen kedi başka mamaya zor alısıyor malesef :/

Veranifer

Benim çok bilgim yok ama felicia ya bakmıştım bir ara içeriği hillse baya yakın givi ve pe.tz shop ta 518 tlye 12 kgsini gördüm.

dilanbulent

Artık uygun fiyatlı ama içeriği iyi olan bir mama yok maalesef ülkemizde...