Görüntüye Bakar Mısınız Lütfen

kedimi kısırlaştırdım dikişini patlatmış, zımba ile zımbaladılar. bu akıntı normal mi iltihap mı?

5 CEVAP

Toscana

Vete gidin gerekirse başka ni vete antibiotik gerekebilir Arkadaşımın kedisi iltihap olmuş akontı varmış dikişte gece yarısı karnı dikişleri açıldı amilyat edildi bir süre anyibiotik tedavidi oldu . Geçmiş olsun

Zeytinbey

iltihap gibi görünüyor fotoğrafa bakarak anlamak zor. en iyisi veterinerinize götürüp bir muayene ettirin

Cubik

Diğer arkadaşların da dediği gibi, vete götürmek en iyisi

Veterinere gidin, zımbayla dikişi sağlamlaştırmak normaldir ama akıntı iltihap demektir…

Efekilic

Bactroban krem alın kesinlikle fiyatı çok uygun benim kedimde aynı sorunu yaşadı ve vet bu kremi önerdi sabah öğle akşam sürün geçiyor!