Dalin İle Kedi Yıkama

Mia2021

Arkadaşlar 1 + 1 evim salça kavanozunu Allah'tan cam değildi döktüm yere banyoya bez almaya gittiğimde Mia uyuyordu geldiğimde ise salcanim içine girmiş heryeri salça oldu tuzlu bir salça değil tatlı market salcasiydi yalamamasi için yıkadık eşimle beraber salça kokusu gitsin die dalin vardı evde dalinle yıkadım sorun olur mu

10 CEVAP

Ozzey

Merhaba mecbur kaldiginiz icin yikamissiniz yapilacak bir sey yok. Elinizden geldigince normal sampuan kullanmayin dalin bebe de dahil buna. Tuylerine derisine zarar veriyor. Gecmis olsun.

Mia2021

Hiç yıkamak istemiyordum fakat mecbur kaldık silinmedi daha çok bulaştı heryerde yalamaya çalışıyordu mecburen yıkamak zorunda kaldım evim sıcak doğal gaz her daim açık inşallah hasta olmaz çok üzgünüm

aeri-l

Ben de daha önce evde kedi şampuanı olmadığı için dalinle kedimi yıkadım iyi duruladıktan sonra bir sıkıntı olmuyor. Eğer duruyorsa fön makinesinin düşük ayarıyla kurutursanız daha iyi olur.

Mia2021

Hiç yıkamak istemiyordum mecbur kaldım şampuan kullanmicaktim ama yağı arinmiyotfu salcanin

Ozzey

Sorun degil bir benimde basima gelse mecburen ben de yikardim herhalde. Sadece aklinizda olsun. Gecmis olsun.

Ozzey

Endiselenmeyin insallah olmaz. Mantari yoksa bir sey olmaz bir yikamada. Surekli yikanirsa bozuluyor. Bazen bilmiyoruz oluyor bagisiklik dusunce gosteriyor kendini. Varsa tuyleri cok kotu oluyor. Gecmis olsun.

Mia2021

Yok Allah'a şükürler olsun ki

hazal11

normalde onerilmiyor ben de kedimi yikamam gerekirse kedi sampuaniyla yikiyorum mesela ama annemin arkadasi kedisini yapma dememize ragmen her ay yikiyor ve dalinle yikiyor gayette saglikli tuyleri dokulme vs kuruluk yok parlak sikinti olmaz yani icinizi rahat tutun

Mia2021

Eğer mecbur kalmasaydim yikamazdim dalinle petshoop uzak di evimize o an gidip almak gelmek sıkıntı olacaktı yakacaktı salçayı ben hiç yıkamayı düşünmediğim için almamıştım salçayı silmeye çalıştıkça bulaştı Mia yalamaya başladı eşim de tam o sira işten gelmişti direk dedi banyoya sokalim öyle oldu

Mia2021

Benim ihmarkarligim çok üzgünüm inşallah kızım hasta olmaz