Ücretsiz Kedi Evi

bellaarthi

arkadaşlar malum hava çok soğuk dışardaki canları düşünmemiz gerekiyor belediye düşünmüyor ama birilerinin onları ciddiyr alması lazım mama+su ile olmuyor kış ayları zorlu geçiyor ev lazım sığınabilecekleri ev sadece var mı ücretsiz kedi evi yollayan bir site lütfen varsa söyleyin.

16 CEVAP

Ozzey

Bir mobilya firmasi vardi. Onlar ucretsiz yolluyordu sadece kargoyu oduyordun. Kedinin fotografini atiuordun. bu aylarda oluyordu. Hatirlarsam yazarim. Ama mahallenizde marangoz vs. Varsa sorun yardimci oluyorlar. Ben elimde eski dolap tahtalari vardi bizim mahalledekine gittim. O bana kendi daha once hazirladigindan bir tane verdi gecen yil. Sagolsun ucret de istemedi. Bir sorun birinden biri yardimci olur en azindan belki az ister.

Ozzey

Tamam hatirladim adore mobilyaydi instagramlarindan takip et. Bir de mesaj atip sansini dene. Belki yardim ederler.

teddybal

Adore, Ocak ayı boyunca dağıtmış ben de yeni duydum, çok çabuk stoklar bitiyormuş ama. *********'da da aynı tarz ev 60 lira, mama alırsanız hediye olarak da verebiliyorlar. Ya da böyle evler kendiniz yapabilirsiniz; https://youtu.be/J144zsrmbBw

teddybal

M arkamama

Zeytinbey

adore mobilya

bellaarthi

adore de kalmamış hangi günler ekliyorlar siteye

Zeytinbey

persembe günleri sabah 10da stoklar yenileniyor diye biliyorum. persembe günü ben de bakacağım

beyzathemoc1

Bir balıkçıdan vs kullanmadığı strafor kasaları alıp içine yünlü eski kıyafet koyun çok güzel ısıtır

Hedi

Ben koliden yaptım üzerinide kompla streçle iyice sarsım suda geçirmiyor bide kedilerin koli merakı var bayılıyolar içinde yatmaya içinede bi polar tavsiye ederim

bellaarthi

zeytinbey çok teşekkürler bakalım perşembe günü

mimimomo

biz de kolileri buyuk cop posetlerine gecirip bantla sabitledik. icine de evde kullanilmayan paspas/havlu vs gibi seyleri yapistirdik. kedi evi alip koymustum, maalesef kullanan olmadi bizde. bu sogukta hala bos duruyo mesela. (duzenli olarak ic/dis temizligini yapiyorum. muhtemelen, kendilerince gecerli bi sebebi vardir, yoksa deli olmak lazim : ) )

aslihan_e

Kediler pek yuvada yatmayı tercih etmiyorlar, onlar bir kuytu yer bulurlar kendilerine. Önemli olan karınlarını düzenli doyurmak.

nefeskedi

Adore mobilya bu perşembe son defa stok açacak bir süreliğine. O da 500 tane oluyor. Saat 10'da kedi evinin olduğu sayfaya girin. Yoğunluktan site çökebiliyor, sürekli yenileyin o durumda sayfayı. Saat 10'dan önce siteye üyeliğiniz yapmış giriş yapmış olun, hatta kredi kartı numaranızı kopyalayın ki daha hızlı hareket edersiniz. Ben bu şekilde Ekim'de ve geçen hafta alabildim.

bellaarthi

sağ olun arkadaşlar bir şekilde halledeceğim içim acıyor hayvanlara miyavlayıp duruyolar mama vermekten başka bir şey gelmiyor elimden şu an ama deneyeceğim dediklerinizi

Zeytinbey

sabah 10da