Kısırlaştırılmış Kedi İçin Mama Önerisi

uzaylikedi

Tecrübelerinize göre tavsiye verebilir misiniz? İçeriği güzel ortaya çıkabilecek sorunları minimum düzeyde olan bir mama..
Kilosuna 80 TL verebilirim sanırım

3 CEVAP

Veranifer

Bizim veteriner hills önerdi. 10 kilo alınca kilosu 70 üstü oluyor ama t. R. Endyolda 15 kilolik aldım ben daha geçen kilosu 65 e geldi.

Hedi

Proplan kısır öneririm benim Şakir ime çok iyi geldi kilosu 70 lira önceden royal canın kısır kullanıyoduk aşırı tüy dökme ve kusma başlayınca veteriner tavsiyesiyle proplana geçtik çok memnunuz

lattesu

Küçüklüğünden beri proplan kullanıyorum. Kısırlaştırdıktan sonra da kısır proplan hindili kullanmaya başladım. Çok severek tüketiyor kedim. Hiçbir sorun da yaşamadık. Diğer markalara göre de hesaplı.