Zylexis İlaçı

Seymasbl

Merhaba arkadaşlar bu ilaçı veterinerler hangi hastalık için kullanıyor bilgisi olan var mı ?

4 CEVAP

Ozzey

Internetten aratinca kronik dis eti iltihabi diyor. Bilemedim.

Ozzey

Calicivurus diye de geciyor. Bilemedim. Burada veteriner ve tekniker olanlar vardi belki omlar gorurse yazar.

Bağışıklık güçlendirici iğne. 3 doz yapılır. Kan değerlerine göre veteriner önerisiyle yapılmakta

gece18

Bu bagısıklık iğnesi. Düsük kedilere ve asılarda bagısıklığı düsen kedilere uygulanıyor.