Kediye Evde Oyuncak Yapma

miloshy

Merhaba, evdeki eşyalarla kedimi nasıl eglendirebilirim??

4 CEVAP

mimimomo

batma, yutma, kesici vs gibi riskleri ortadan kaldirdiginiz surece her sey : ) deodorant kapaklarina bayiliyo mesela bendekilerden biri. bi ara sardim sarmaladim top haline getirdim ama o yerdeki tikirtisi hosuna gidiyor sanirim.

atmaya niyetlendiginiz kagitlari da top yapabilirsiniz (etrafina bi tur bant veya artik folyo da olur)

bi de bildigin don lastigi alip ucuna bisiler gecirip olta oyuncagi yapabilirsiniz :) eski tahta bi kasiga bagla mesela onu da, ya da kapiya as. mis!

beyzathemoc1

Keçeden fare yapabilirsiniz
Cips paketlerini tıkayıp şerit şerit kesip bi çubuğuna ucuna yapıştırıp oynatabilirsiniz
Bi kutuya delikler açıp bi taraftan o deliklerden elinizi çıkartıp oynayabilirsiniz ya da içine ödül maması atıp oynatabilirsiniz

aslihan_e

Bir sopanın ucuna kalın bir ip bağlayın, onu yerde sürüyünce fare kuyruğu görmüş gibi deliye dönüyorlar. Sopanın amacı elinizi korumak, yoksa elinize kolunuza atlıyorlar, biraz mesafe kalması gerek.

aslihan_e

Olta yani bildiğimiz, kediler için