Unique Mama Kulanan ?

alfa_s

Unique marka mama kulanan varmı varsa memnunmusunuz ?

11 CEVAP

edmrcglu

bence içeriğine göre fiyatını hak etmeyen bir mama. hiç kullanmadım daha önce.

Venusselin

benim köpeğimi alerji yaptı, ilaçlısını veterinerden aldık ama ıhhh olmadı.

Nadenge

Bundan yaklaşık 6 ay önce evime en yakın veteriner kliniğine gitmek zorunda kaldım. Oradaki veteriner hekim gelen geçen tüm "müşterilerine" unique mamanın testerını dağıtıp büyük bir şevkle bu mamayı tavsiye ediyordu. Bana da bir tester verdi ve içeriğine baktım hemen. Bonacibo içeriğine benzer bir mamaydı. O gün bugündür mecbur kalmadıkça o veteriner kliniğine gitmiyorum. Para her şey olmamalı...

Venusselin

aman uzak durun, ilaçlı diye mecbur aldık kullanamadık her yeri kızarınca. böbrek yetmezliği yüzünden alınmıştı ama mamayla değil ilaçla devam ettik biz de. tavuklu yumurtalıydı bizim aldığımız, tadını aşırı sevdi ama alerji olduktan sonra hiçbir anlamı yok.

bernac

Yavru kedimi sahiplendiğim gün vet gittik aşıları oldu unique yeşin şimdilik sonra daha iyi bir mamaya geçersin dedi basta cok istahlı bir kediydi baktım mamasını yedikten sonra kısır kedimin mamasına sulanıyor kendi mamasınıda yemeye başladı zaten içerik olarak beğenmedim yenı geldıgı ıcın bi ishal bir normal kakası unique yarısı hala duruyor gittim rc kitten aldım daha iyi oldu dışkısı normal düzenli kısır kedi mamasınada sulanmıyor en azından 🙆‍♀️

alfa_s

Bizim veterinerde çok fazla övdü gerçek et kulanılıyor tüy dökümünü azaltır dışkısını düzeltir falan 400 gr alıp denedim fakat uzun süreli kulanmadığım içinmi acaba etkisini göremedim diye düşünmüştüm 🤦🏻‍♀️

bernac

Veterinerlerde olan bir mama çok yaygın bizim vet yeni gelmiş ,veterinerlerin içeriğini hazırladığı bir mama olarak biliyorum öyle bir şeyler yazıyordu mama tahıl kokuyor sanki kuruydu parlak bir mama değildi bide kitten olmasına ragmen minicik taneleri boncuk gibi ıhhı bende sevmedim 👎🏻

Palyaco

Size tavsiyem exclusion mera veya bozita natures verty orijen acana gerçek et bu mamalarda var tabi cok yüksek protein onermem ev kedilerinde exclusion acana mera bütçeniz varsa mera yi natures verty tavsiye ederim

Jabbar

Kısırtavuklusunu zar zor yedi ozaman kum hediyesi vardı.verdikleri kum da dandik ayrıca hemen zam gelmişti yerli üretim falan demişti veteriner

Jabbar

Kısırtavuklusunu zar zor yedi ozaman kum hediyesi vardı.verdikleri kum da dandik ayrıca hemen zam gelmişti yerli üretim falan demişti veteriner

alfa_s

Evet Aydın üniversitesinde üretiliyomuş galiba