Alerjik Kedi İçin Mama Önerisi

BeyzaBnyk

Merhaba arkadaşlar, 3 kedim var birinin bünyesi aşırı alerjik ve midesiz çok hassas. Bu yüzden çoğu mama alerji yapıp kabuklu yaralara sebep oluyor. Bana uygun fiyatlı mama önerisi yapabilir misiniz? ( N&D denedim o alerji yapmadı ama fiyatı uçmuş durumda artık alamam, hills denedim korkunç alerji ve ishal yaptı.)

1 CEVAP

gece18

Alerjik bünyeli ve hassas sindirimli kedilere alerjik testine göre veteriner önermesi gerekiyor. En sağlıklısı o olur. Bu yüzden hassas sindirimli klinik mamaları tercih edin.