Sokak Kedilerine Nohut

reinefee17

Sokak kedilerine nohut verilir mi internette bakliyatın iyi gelmeyeceği yazıyor zaten sokakta yaşıyorlar hasta olsunlar istemem ama çöpten yemek arıyorlar bulamıyorlar aç kalıyorlar o şekilde bakınca verebilirmişim gibi geliyor sizce verilebilir mi

2 CEVAP

beyzathemoc1

Yemezler ki

Zeytinbey

biz yemeklerimize kendi damak zevkimize göre yağ baharat salça vs ekleriz bunlar kediciklerimiz için yararlı şeyler değildir. fakat sokak hayvanları bu soğuk kış günlerinde açlıktan donarak ölüyor. herkesin maddi durumu da yeterli değil gönül ister ki mama alıp mama verin fakat farklı bir alternatif yoksa yemeği ısıtıp içine ekmek doğrayıp biraz da ezip çöpün yanına koyabilirsiniz soğuklarda aç kalmalarndan iyidir