Kedi Mantardan Ölür Mü

diablerose

kedimin mantari gecmiyor. mantariyla da kabulüm, o yoluk haliyle de dunyanin en guzel kedisi bence. tedavi icin surekli stres yasiyor. ve stres de mantari epey tetikliyor. artik napicami sasirdim. hicbisi yapmayip kendi haline biraksam nolur ki. fazla kaşındığı da yok

8 CEVAP

beyzathemoc1

Nano sprey denediniz mi

CapKek

Mantazol diye bir krem var eczanelerde, veterinerinize danışın onaylarsa kullanabilirsiniz. bir kaç arkadaşım bu krem ile kedilerindeki mantarı geçirdi.

beyzathemoc1

Kendi sitesinden alabilirsiniz cleapet isterseniz direkt instagram hesabından ezgi maturla konuşun da size nasıl kullanacağınızı söylesin

Oqrenerde06

Aynı sorun bizdede vardı mantar tamamen geçti ama güzel oğluşumun 2 kulağındada tüyler yolundu yarı sfekns oldu ama canı sağolsun yinede en güzel kedi dünyanın gözümüzde. Bizde tüm herşeyi denedık bundan sonra kendi haline bırakın dedi veterınerımız.

diablerose

ecosin ve zylexis bunlar denedigim seyler. bi ara gecmisti , bi kac ay sonra yine hortladi

diablerose

dermifin sürüp bi kac saat yakalik takılı bekletiyorum. ama fayda ettiginden emin diilim.

diablerose

nano sprey denemedim. nerde satilio

teddybal

Cleapet nano spreyi ben de duymuştum çok etkiliymis ama kullanım deneyimim yok, bir baktım da şimdi sitesine iki tane paket dikkatimi çekti hangisi uygun acaba size, alışveriş sitelerinde çok daha uyguna görünüyor ama orjinal mi bilemiyorum riskli olabilir. İncelerseniz diye linki atıyorum deneyen arkadaşlar hangisi uygun bilgilendirirler. Çok geçmiş olsun.

https://www.cleapet.com.tr/product/cleapet-maxi-saglik-paketi-1-ad-2li-havlu-1-ad-sprey-1-ad-15li-mendil/

https://www.cleapet.com.tr/product/mantar-egzama-uyuz-alerji-paketi/