Kedim Kusuyor

lattesu

Kedinin belli aralıklarla kusmasında sorun olmadığını biliyorum fakat kedim bazen mamadan sonra kusuyor. Genelde de mamayı tam öğütmemiş şekilde olduğu gibi çıkarıyor. Hızlı yemesinden kaynaklanıyor sanırım? Böyle bir problem yaşayan var mı?

3 CEVAP

aeri-l

Biz de bu sorunu yaşıyorduk mamayı çok sevdiği için hızlı ve çok yiyordu veterinerimize danıştık yaklaşık 6 7 aydır iki mama birlikte kullanıyoruz çok sevdiği ve sevmediği bir mamayı karıştırarak veriyorum. Kusmalarımız tamamen bitti bu yönteme geçtikten sonra çok sağlıklıyız veterinerimizde böyle devam edebileceğimizi söyledi.

bernac

Sindirim hassasiyeti olan mamaları deneyin

Tugbacirak

Benim kedimde de aynı sorun vardı. Mamasını değiştikten sonra kusmadı. Veterinerinize sorun kedinize uygun mamayı size söyler