Astronot Çanta Almalıyım

Willy-Wonka

Merhabalar, kedimi 2 aylıkken sahiplendiğim için dışarıyı hiç bilmiyor ve veterinere götürürken çok zorluk çekiyorum. Box a vs girerken hiçbir sıkıntı yok hatta kendisi giriyor direkt ama dışarı çıkınca insanları, sesleri, arabaları görünce çok stres oluyor dışarıyı göremediğinde de çok korkuyor. Şehir dışına ailemin yanına da gitmem çok zor bu durumda. O yüzden dışarıya alışması şart. Haftada 1-2 kere markete, yürüyüşe giderken astronot çanta ile gezdirmeyi düşünüyorum. Lütfen iyi değil onlar hava alamıyolar vs yorumları yapmayın çünkü gezdirmem gerekli ve bunlar uzun soluklu gezinti olmayacak. Etrafı görmesi tanıması adına. Ben de boxı taşırken zorlanıyorum zaten çantayı önüme takarsam benim için de çok rahat olur. Sizin gezinti için kullandığınız memnun olduğunuz astronot çanta öneriniz var mıdır? Kaliteli olması açısından da

10 CEVAP

Venusselin

tamamen şeffaf olanlar saklanacağı yer olmadığı için strese sokuyor. sadece bir bölümü şeffaf olanlar daha uygun.

Tugbacirak

Bizde astronot çanta kullanıyoruz içine zorla sokuyorum tamamen şeffaf olduğu için dışarda strese giriyor o yüzden üstünü şalla kapatıyorum. Eğer alıcaksanız tamamen şeffaf olanı tercih etmemenizi öneririm.

CapKek

Kedi Köpek Çekçekli Kale Valizi Gri bunu kullanıyoruz aşırı memnunum tavsiye ederim

simbakedi

tam tersi şeffafta kendini daha güvensiz hisseder. ben boxla taşıdığımda üstünü battaniyesi ile kapıyordum o zaman sesi çıkmıyordu. şu an astronot gibi bir çantası var ama fileli daha çok, battaniyesiz gezdirdiğimde yol boyu susmuyor. tavsiyem astronot değil fileli çanta almanız. aynı şekilde dışarıyı görür ama daha az göreceği için bi tık daha az stres olur hem de astronot çantalar kadar bunalmaz. astronot demeyin falan demişsiniz ama yazın kedinizi çıkaramazsınız o çantayla, ben box ile götürdüm bir kere yazın o gün bugündür boxa girmiyor. sıcakta yaşayacağı stres daha kötü, fileli çantayı bırakın tasmayla bile çıkartsanız kötü etkilenecek zaten. astronot alıp da daha da mahvetmeyin bence

bernac

Resim açıklamasını girin

simbakedi

@bernac'ın attığı gibi bir çanta da vardı bende, baya iş görüyor. bu arada buraya resimli yorum atan birini ilk defa görüyorum ajsdaksjhdsa

Willy-Wonka

Boxtayken üzerini kapattığımda çığlık çığlığa bağırmıştı aksine 🤦🏼‍♀️ Sanırım dışarıyı görmek istiyor küçük de olsa. Fileli olanlar daha mantıklı dediğiniz gibi. Ve dediğim gibi kısa gezintiler olacağı için kutu, poşet, çanta onların içine girmeyi de seven bir kedi. Sorun olmaz gibi düşünüyorum

crnpyrz

Her insan aynı olmadığı gibi her kedide aynı değil. Benim kedimde tam tersi kapalı boxu var içine zar zor sokuyorum çılgına dönüyor. Astronot çantayı elime alır almaz koşarak içine yerleşiyor ve çok mutlu oluyor. Sadece yazın sıcak havalarda astronot kullanılmamalı, bu havalarda ve bahar için ideal. Astronotla biz yarım saat sitemizde dolaşıyoruz park da oturuyoruz hiç sorun yaşamadık

bernac

Şöyle birşey olabilir mi ?
resimag.com/p1/139db133b26f

beyzathemoc1

Rahat edemiyorlar asla tekerleklileri de önermiyor veterinerler en iyisi klasik box