Bir Bakar Mısınız? Kedim Aksırıyor

Merhaba, aksırmak doğru bir kelime olur mu bilemedim bunun için ama hapşırmadığını biliyorum. Hapşırık öksürük arası bir şey böyle sanki hapşıramıyor gibi bir ses çıkarıyor. Birkaç kere yakaladım, endişeleniyorum. Ne olabilir sizce, yaşayan var mı?

4 CEVAP

edmrcglu

benim kedilerim de yapıyor arada başka bir belirti olmadığı için ciddiye almamıştım ben belki yüzden bazen iç parazitten belki de kumundan çıkan tozdan yapıyordur dikkat edin diğer hareketlerine de astım ya da solunum yolu rahatsızlığı da olabilir geçmiş olsun

Öksürmüyor asla bu arada, hapşırık ve öksürük ikisinin de neye benzediğini biliyorum, değil. Böyle burnundan çıkan bir ses.

edmrcglu

*yüzden yazmışım tüyden olacak

Kediasigi4

Benimki de yakın zamanlarda bu hareketi yapmaya başladı. Veteriner kedi nezlesi olduğunu söyledi ilaç verdi 5 gün kullandık düzeldi, sizin de benzer bir durum olabilir