Ense Damlasının Kuruyup Dökülmesi

Siyamask

Kedime 1 ay önce iç dış parazit yapılmış o zamanlar henüz benimle değildi. Geldiğinden beri ense kısmından siyah şekilsiz küçük tanecikler dökülüyor. Vücudunun başka yerinde yok. Derisine de yapışık değil. Hasta olur diye yıkayamıyorum Daha önce böyle bir durum yaşamadım. Aranızda yaşayan var mı?

1 CEVAP

gabomb

ben hic karsilasmadim acikcasi kuruyup yapisan ense damlasi fakat ilactan ilaca degisiklik gosterebiliyordur tabii. yikamaniza da gerek yok nemli bir bezle veya peceteyle silebilirsiniz