Ben Telefonda Konuşurken Kedim Rahat Bırakmıyor Nedeni Nedir??

Yazgi17

Ne zaman telefonda konuşsam ya da birisine ses kaydı atsam kedim asla rahat bırakmıyor, telefonu ısırmaya çalışıp yüksek sesle miyavlamaya ellerimle yüzümü yalamaya başlıyor bazen de saldırıp ısırıyor e haliyle karşımdakiyle doğru düzgün iletişim kuramıyorum bunu neden yapıyo olabilir?

2 CEVAP

Jean

Bence ilginin başka bir yere kaydığını görerek, ilgiyi kendi üzerlerine çekmeye çalışıyorlar. Çünkü ben online derse girince yani yalnizca hocamın sesi gelince, ben ses çıkarmadan sadece ekrana bakınca da bu şekilde davranışlar sergiliyor kedim.

Renklipati

Bizimde öyle, odada başka kimse olmadığı zaman onunla konuşuyoruz sanıyorlar o yüzden atağa geçiyorlar.