Kedim 2 Gündür Kendi Kendine Korkarak Sıçrıyor?

yaaamur

kedim son 2-3 gündür evde gezinirken bile sıçrayarak korkmaya başladı, onu sevmeye çalışıyorum ama biraz sevdikten sonra benden de korkup sürekli beni tırmalıyor, kendi yuvasında uyurken yatarak değil de bu şekilde oturarak uyuyor, sebebi ne olabilir? düzelmesi için neler yapabilirim? 🥺

2 CEVAP

yaaamur

bihteri 2 aylıkken sahiplendim, küçüklüğünden bu yana böyle bir problem ile karşılaşmamıştım, ailem yüksek sesle konuşuyor fakat bihter bu duruma alışıktı😄 misafirliğe küçük çocuk geldiğinde olabildiğince bihteri uzak tutuyorum zarar görmemesi açısından, son 2-3 gündür böyle ve endişeleniyorum açıkcası

Renklipati

Güven problemi olunca böyle yatıyorlar. Bende yavruyken ilk aldığım günler de oturarak aynen öyle uyurdu sonra yayılmaya başladı. Acaba evde yüksek sesli bir durummu oldu,yada ona kızan biri eve yeni gelen birimi çok seçenek var,korkmuş çünkü