Kedim Uykuya Dalamıyor..

Levent08

Yavru 1.5 aylık kedim var.Geçici yuvayım.Kedim normalde çok sağlıklı ancak uyumak istediğinde gözlerini kapadığında yaklaşık 10-15 saniye sonra sıçrayarak uyanıyor,miyavlıyor.Aslında korkuyor gibi tepki veriyor durduk yere.Lütfen yardım edin kedim uyuyamıyor hiç.

9 CEVAP

Levent08

Teşekkürler şimdi çok daha iyi.Giderek daha iyi oluyor.

SelinTuksal

çok sessiz, sakin ve kuytu bir köşede uyutmayı deneyin bence. eğer devam ederse, gbir veterinere başvurun.

Levent08

Şuan öyle bir ortam sağladık.Ancak evde bir tane daha kedimiz var,pek anlaşamıyorlar sonradan birbirlerine alışırlarmı acaba

Levent08

Şuan öyle bir ortam sağladık.Ancak evde bir tane daha kedimiz var,pek anlaşamıyorlar sonradan birbirlerine alışırlarmı acaba

SelinTuksal

alışırlar ama bir kaç ay sabretmelisiniz. kedi alıştırma yönttemlerine internetten bakın bir.

betulaltundal

Kucağınızda uyutmayı deneyin, diğer kedinizin olmadığı bir odada.

İyi olmasına sevindim

Hediye159

Yavru kediler uyurken çoğunlukla sıçrarlarr. Sesisz yerde uyutum

Levent08

Şuan gayet iyi.Diğer kedimizlede oynamaya başladılar.Ancak yavrucak kuru mamaya alışamadı bir türlü.Yaş mama aldık beraber veriyoruz kuru mamayla.Umarım alışır içimiz tamamen rahat olur.