Çok Endişeliyim

Besteyzc

Arkadaşlar yarın kedimi kısırlaştırtacağım 7 aylık erkek ama çok korkuyorum ya bişey olursa bi komplikasyon falan gelişirse diye onu kaybetmekten çok korkuyorum daha kızgınlığa girmedi belirti göstermeden kisirlassin istiyorum dediğim gibi korkuyorum bişey olur mu sizce

7 CEVAP

Venusselin

olmaz kısırlaştırarak en doğrusunu yaparsınız. geçmiş olsun şimdiden.

edmrcglu

erkeklerde dişilere göre çok daha kolay geçiyor ameliyat hiçç korkmayın geçmiş olsun şimdiden

theyusra

şu ana kadar kısırlaştırma ameliyatından zarar gören görmedim ben şahsen, merak etmeyin :)

Gimlihanim

Gönlünüzü ferah tutun. Sorunsuz bir süreç olur inşallah. Ben de çok korkmuştum kısırlaştırma öncesi. Bir şekilde geçiyor bu süreç. İyi bir yerde yaptırdığınızdan emin olun yeterli. Şimdiden çok geçmiş olsun 🙏🏻😊

fcylan

Yakın zamanda kısırlaştırma yaptıracak biri olarak o kadar iyi anlıyorum ki korkunuzu. En iyisinin bu olduğunu biliyoruz lakin sorun çıkma olasılığı korkutuyor. Bu süreçte birinin yanınızda destek olması çok iyi oluyor. güvendiğiniz, sevdiğiniz bir insanın yanınızda olursa çok iyi olur. O zaman daha rahat hissediyorsunuz. Şimdiden geçmiş olsun.

Jabbar

Tüyleri kadar ömrü olur inşallah 🙏🏼

Besteyzc

Teşekkürler