Kedim Artık Ödül Maması Yemiyor

Kediasigi4

2 yaşında bir kedim var. Eskiden ödül mamasını çok severdi eskiden dediğim birkaç ay önce. Artık hiç yemiyor nedense yani neden yemeğini merak ediyorum. Bir sürü ödül maması var iyi markalardan aldım tek tek denedim ama daha önce çok severek yediği ödüller dahil hiçbirini yemiyor. Bu durumu yaşayan var mı neden yemiyor anlamadım. Aldığım ödüller de elimde kaldı :(

3 CEVAP

theyusra

sıkılmıştır bir süre kapalı bir kutuya koyun kokusunu alamasın, sonra çıkartıp verirsiniz. unutunca tekrar yemek ister diye düşünüyorum, bir de açken vermeye çalışın.

Palyaco

Bizimkide bu aralar yedigi odulleri yemiyor brit care dental gimcat dental ve gimcat çubuk bir türlü yemiyor sadece meo ton balıklı deniz tarakli sıvı puding yiyiyor

Gimlihanim

Sıkılmıştır muhtemelen. Bir süre vermeyin özlesin. Bizimki de bazen sıkılıyor. Bir süre vermiyoruz. Özlüyor