Evde Uriner Yaş Mama Yapılabilir Mi?

Tgckrks

Yaşadığım bölgede bulmakta zorlandığım için kendim yapmayı düşündüm. Evde uriner yaş mama yapabilir miyim içeriği ne olabilir acaba ?

5 CEVAP

Palyaco

Tavuk göğsü veya ciğer ufak ufak doğrayın haşlayıp suyuyla verin 1 çay kasigi kizilcik ekleyip karıştırın uriner yasmama

Jabbar

Ürünler kuru mamayı ılık su ile ıslatıp bekletip yarım gurme kıyılmış ile afiyetle yediriyorum 😋

bernac

Nd kinoa serisinin kızılcıklı yaş maması var farminanın kendi sitesinde içeriği var bi dönem almıstım ama begenmemişti ördek etliydi siz onun yerine tavuk parçaları haslanmıs tavuk suyu kızılcık ezip sıcak haliyle biraz kinoa atarsanız kıvam alacaktır içi bol suluydu denekte fayda var vitamin özellikle c vitamin kullanın hangi kuru mamaya devam edeceksiniz bu arada

bernac

Bir ögün kuru bir ögün yaş olabilir

Tgckrks

Hills uriner mamasina devam edeceğim ama yaş mama ile karışık beslemek istiyorum . Kuru mama islatildigi zaman yemiyor daha doğrusu mamaları karışık yemiyor yaşın içine kuru koyarsam onları tek tek ayırıyor. Hepsini ayrı ayri yemeyi seviyor paşam.