Kedimin Irkı Nedir?

Mensis

Merhabalar,bir yavru kedi sahiplendim cinsinin Norveç Tekiri olduğunu söylediler sonradan araştırdığımda böyle bir türe rastlayamadım Norveç orman kedisi var dakat tekiri yok?Paylaştığım resimden seçebilirseniz yardımcı olabilirmisiniz?

13 CEVAP

Ceylinalkazan

Tuxedo

SelinTuksal

tuxedo gibi geldi bana

akitalove

Tuxedo(smokin) :)

akitalove

Belki norvec melezi olabilir

KedimVar

Tuxedo

MISRA160

Tuxedo

bolt

Tuxedo

Busekrbaz

Çok minnoş bir tuxedo, yani smokin. En sevdiğim kedilerden biridir kendileri :)

Toscana

Benimde oğlum tuxodo smokin çok akılı cana yakın olumuş bu cins öyle okumuştum ilk bulduğumda araştırırken

esracngz

Bir smokin :) baya yaygın ülkemizde

Mensis

Çok cana yakın kesinlikle ben değil o beni seçti desem yeridir 5 gün oldu geleli keşke daha önce sahiplenmiş olsaydım cevaplarınız için çok teşekkür ederim❤️

pongul

domestic short hair. renk-desen tuxedo.

Hediye159

Tuxodo smokin