Kedi Göz Enfeksiyonu Acill

bellaarthi

Arkadaşlar kedimin gözü enfeksiyon kapmış sağ gözü enfeksiyonlu sokaktan aldım onu ve veterinere götürdüm damla verdi geçmedi sonra dedi geçmediyse yapıcak bir şey yok var mı yöntwmleriniz sizin kediniz de böyle oldu mu başka vete götürcez kestirip atmak istemiyorum

12 CEVAP

gece18

Damla verip geçmediyse yapacak bir şey yok demek ne demek? Gerçekten bunların dersleri bos my geciyor anlayamadım.
Ne zamandan beri enfeksiyonlu? Yanlıs hatırlamıyosam siz daha yeni karma aşı yaptırmıstınız. Fotoğraf ekleme imkanınız varsa iyi olur.

Busraskanli

Bu arada enfeksiyon tedavi edilmezse diğer göze de sıçrama durumu olduğunu biliyorum. Sizin kedinizin enfeksiyonunda geçerli mi bilemem ama yine de dikkat etmek lazım

Seymamila

Bence geç olmadan veterineri değiştir ne demek yapıcak birşey yok elbette vardır

gece18

İlerlemeden bir an önce baska veterinere götürün. Hayret bir şey cevaba bak. İrrite oldum oturduğum yerden.

Busraskanli

Çok geçmiş olsun🙏 veteriner niye böyle yapmış anlamadım. Tarif ettiğiniz kadarıyla gözünde matlık var sanırım büyük bir şey değil diye umuyorum bence damlalarla geçebilecek durumdadır. Hangi damlayı kullandınız?

Busraskanli

Benim kedim de göz tedavisi görüyor şuan, çok damla kullandık ama bu dediklerinizi ilk defa duydum. Umarım bir an önce iyileşir. İyi ki karşısına siz çıkmışsınız. Tekrar çok geçmiş olsun💖

bellaarthi

Busraskanli ay iyi ki ya çok sağ olun umarım sizinkide iyileşir 🤍

bellaarthi

gece18 3 aydır enfeksiyonlu çekeceğim birazdan siteye atarım tam beyaz tabaka değil hafif saydam ama büyümesini istemiyorum çok büyük bir şey değil ama ilerleyebilir

bellaarthi

gece18 kedimin kör olmasını istemiyorum götürücez aslında iyi bir veteriner ama neden öyle yaptı ki

bellaarthi

Busraskanli çok teşekkürler inşallah geçer gentavet ve zylet diye 2 damla kullandım yok allahtan diğer gözünde sorun yok şu anlık evet mat hafif

bellaarthi

Seymamila evet 2 ayrı veterinerle görüşeceğim yarın sabah ya bu hafta ya da diğer hafta veteriner veteriner gezeceğiz

edmrcglu

bizim de hafif matlık oluşmuştu sağ gözünde asit borik damlat dedi göze damlattım 2. gün geçti umarım sizinkide böyle bir şeydir kolayca atlatın