Kedi Ağız Kokusu Diş Gıcırdatması

Sutunannesi

Arkadaşlar kedimin ağız kokusu vardı veterineri dişlerinin çıktığını ve koku yapabileceğini söyledi şimdi de diş gıcırdatmaya başladı bilgisi olan vsr mı

6 CEVAP

SelinTuksal

dişlerini kaşıyabileceği şeyler atın önüne. ıssırabilevceği şeyler

SelinTuksal

emin değilim, iç paraziti ne zaman ne şekilde yaptırdınız?

Busekrbaz

Eğer iç parazitten 2 ay falan geçtiyse iç parazit koku yapıyor onu yaptırmalısınız. Onun dışında diş gıcırdatması kaşıntıdan olabilir. Dişlerini kaşıması için kemirebileceği şeyler verebilirsiniz oyuncak gibi.

Sutunannesi

İnt. De bu belirtilerin iç parazit olabileceğini okudum doğru mudur

Sutunannesi

2 ay önce falan yaptırmıştık veterinerimiz 3 ayda bir, program oluşturdu ekim sonu gelin demişti

Sutunannesi

Damla şeklinde