Hills Mama İçin Düşüncelernizi Merak Ediyorum ?

busraakcay

Pro olan duo kullanıyordum ama son zamanlarda köpeğime dokunmaya basladı. Baska mamaya geçecegim hillsi önerir misiniz ❤️

8 CEVAP

Lils

İçerik olarak ortalama ama tecrübeli bir mama. Uzun süredir piyasada ve kullananlar memnun genel olarak. Ben domuz yağı içerdiği için tercih etmezdim ama hayvansal yağ yazan her marka kullanıyor genelde tercih meselesi. Bence kullanılır uzun süre kullanımda çok iyi yorumlar var

busraakcay

Peki baska önerebileceginiz var mı @lils

Lils

Köpekler için proplan ve brit çok öneriliyor. Ben de kedim de brit care kullanıyorum memnunum.

theyusra

köpekler için pro plandan daha iyi bir mama yok ama yaramıyorsa hill's, brit care, nature's variety, mera vs kullanabilirsiniz. hangisi iyi gelir deneme yanılma problemi malesef :(

theyusra

köpekler için pro plandan daha iyi bir mama yok ama yaramıyorsa hill's, brit care, nature's variety, mera vs kullanabilirsiniz. hangisi iyi gelir deneme yanılma problemi malesef :(

zibityus

pro plan royal canin hills uzak durulması gereken mamalar.nd acana orijen öneririm

Harin

İçerik olarak fazla iyi ne de kötü bir mama. Şu ekonomik dönemde tercih edilebilir diye düşünüyorum. Yıllardır piyasada olduklarınıda düşünürsek en kötü mamadan iyidir. Hills genellikle köpeklere önerilmez onuda eklemek isterim bir ara köpekler için olan mama piyasadan toplanmıştı. Şuan halletmişlerdir hatayı. Hiç olmadı Trendliner mıydı bir mama var . Onu terrier ırkı köpeklerin severek yediğini gördüm en kötü ondan alıp takviyeler ile ( ek vitaminler, haşlanmış et,yaş mama vs) kullanabilirsiniz

sevgic

Hills genellikle tavuk içerikli mama yapıyor. Somunlu küçük ırk için stok bulmak çok zor stok peşinde koşma esasen beni yoruyor hemde paketleri küçük. Biz n&d balkabaklı ile başladık ancak ağır geldi brit scare somonluda bir süre sonra bağırsaklarda sorun yaptı nedense. Veterinerimiz protein yüksekiğinden dolayı küçük ırklarda olabileceğini söyledi. Advance veya proplan tercih edebilirsiniz bence