Kedim Sürekli Miyavlıyo

Pinarkara54

Kedim bu ara ş kapıya gidip sürekli acı acı bağrıyo biraz geliyo içeri sonra gidip tekrar miyavlamaya başlıyo ne yapmam gerekiyo

7 CEVAP

Dobbyko

Kedinizin dışarı çıkma alışkanlığı var mı? Kısır mi? Kızgınlığa girmiş olabilir mi?

11 aylıksa kızgınlığa girmiş olma ihtimali çok yüksek. Benim 2 kedim de 7 aylıkken girdi. Bu dönemde evden kaçabilir. Kedinizin ve kendi rahatınız için kısırlaştırma işlemini bir önce yaptırmalısınız.

Pinarkara54

Erkek kedilerde bağrırmıydı kızgınlığa girdiği dönemde

Pinarkara54

Neden dokayı miyavlar

Pinarkara54

Dışarı çıkma alışkanlığı yok kısır da değil 11 aylık daha

Dobbyko

Kızgınlığa girmiştir o zaman en kısa sürede kısırlaştırmalisiniz. Dışarı kaçma ihtimali çok yüksek. Erkek kediler de miyavlar kızgınlığa girdiğinde. 11 aylikmis yüksek ihtimal kizginliktadir.

Pinarkara54

Şuan bıraz para konusunda sıkışığız bi 2 ay sonra falan da kısırlaştırıla bilirmi ki yaşı ilerlediği için bişey olmaz dimi