Golosi

Busekrbaz

Arkadaşlar golosi iyi bir mama mı. Yetişkin bir kedim var onun için kullanmayı düşündüm sizce iyi mi?

2 CEVAP

Cotontzu_Siri

Fiyatına göre idare eder ama tek kedi için o kadar ucuz mama kullanmak bana saçma geliyor açıkçası. Orijen kullansanız (yetişkin ve 3.5-4 kilo varsayarsak) ayda yaklaşık 1.5 kilo yer, 6.8 kiloluk paket alırsanız ayda 70 liraya gelir. Bütçe zorlama durumu olamaz. En azından nd düşük tahıllı kullansanız (aynı nitelikteki bir kedi ve 10 kiloluk paketten hesaplarsak) ayda 40 liraya gelir.

esracngz

Evet kedi zaten pek masraflı değil iyi birley kullanıp ilerde cıkabilecek saglık problemleri karsısında tasarruf etmiş olun